Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 44,6% sub estimat
Vitamina B12 Vidas
- Număr anunț
- DA40250233
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.383 RON
- Valoare atribuită
- 1.321,26 RON 44,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2026 09:44
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.321,26 RON
din 2.383 RON estimat
44,6%
Adjudecat la 55,4% din estimat · economie 1.061,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.