Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aerisitor automat retele apa potabila Pn16 Gemak AS-B-200B1.50 2''
- Număr anunț
- DA40257892
- Autoritate contractantă
- HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
- Furnizor / câștigător
- ROINSTAL PROFESIONAL SRL (CUI RO36050395)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975,20 RON
- Valoare atribuită
- 975,20 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 14:51
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
975,20 RON
din 975,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro