Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 734567

Număr anunț
DA40265243
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.054,88 RON
Valoare atribuită
1.054,88 RON
Data publicării
28.04.2026 11:56
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.054,88 RON

din 1.054,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.