Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET TONERE IMPRIMANTE
- Număr anunț
- DA40257805
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA (CUI 13743872)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMD S.R.L. (CUI RO39857757)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282,64 RON
- Valoare atribuită
- 282,64 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 14:46
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
282,64 RON
din 282,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro