Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern WD My Passport 1TB, 2.5", USB 3.2 Gen1, Negru

Număr anunț
DA40252998
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988,40 RON
Valoare atribuită
1.031,36 RON
Data publicării
27.04.2026 11:33
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.031,36 RON

din 988,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.