Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DF 1272/6092 NOCTEM LITE PROIECTOR LED 100W CW
- Număr anunț
- DA40261518
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,31 RON
- Valoare atribuită
- 112,31 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 09:34
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112,31 RON
din 112,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro