Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB TERM SR1F 19.1-9.5/1000MM BLK 457283
- Număr anunț
- DA40260100
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 32551000-0 · Cabluri telefonice si echipament conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40,45 RON
- Valoare atribuită
- 40,45 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 08:20
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40,45 RON
din 40,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro