Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de certificare – sigiliu electronic la distanta

Număr anunț
DA40249541
Autoritate contractantă
COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.393 RON
Valoare atribuită
2.393 RON
Data publicării
27.04.2026 09:17
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.393 RON

din 2.393 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.