Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispencer cu senzor pentru sapun lichid

Număr anunț
DA40253662
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
42933000-5 · Distribuitoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702,60 RON
Valoare atribuită
702,60 RON
Data publicării
27.04.2026 11:58
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702,60 RON

din 702,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.