Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BARBOTOR PREUMPLUT CU APA STERILA 350 ML
- Număr anunț
- DA40266877
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
- Furnizor / câștigător
- INFORMATIONAL S.R.L. (CUI 46975402)
- Cod CPV
- 33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 13:03
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.040 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro