Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA40265424
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI (CUI 18921946)
Furnizor / câștigător
AQUILA PART PROD COM S.A. (CUI RO6484554)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,20 RON
Valoare atribuită
175,20 RON
Data publicării
28.04.2026 12:02
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,20 RON

din 175,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.