Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SanDisk Extreme PRO Card de Memorie SD 128GB SDXC UHS-I Class 10 U3 + 2 Ani RescuePRO Deluxe-ORTHOCE
- Număr anunț
- DA40263841
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 30233110-5 · Unitati de memorie cu carduri magnetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330,42 RON
- Valoare atribuită
- 330,42 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 11:04
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330,42 RON
din 330,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro