Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Oftacain 4mg/ml-pic.oft.,sol. x 10ml-Rompharm Company RO
- Număr anunț
- DA40266154
- Autoritate contractantă
- ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.652,53 RON
- Valoare atribuită
- 3.627,63 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2026 12:32
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 17:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.627,63 RON
din 3.652,53 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 24,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.