Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 45,6% sub estimat

Mediu NaCl 0.85% 2ml

Număr anunț
DA40263125
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.610 RON
Valoare atribuită
4.683,23 RON 45,6% sub estimat
Data publicării
28.04.2026 10:36
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.683,23 RON

din 8.610 RON estimat 45,6%

Adjudecat la 54,4% din estimat · economie 3.926,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.