Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Noliterax 10mg/2,5mg-cpr. film x 30-Les Lab. Servier FR
- Număr anunț
- DA40260359
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,30 RON
- Valoare atribuită
- 144,30 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 08:38
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144,30 RON
din 144,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro