Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amoxiplus 1,2g pulb.inj./perf., Cefuroxima 750mg pulb.inj./perf., Hidrasec 30mg plic, Enap10mg compr
- Număr anunț
- DA40258297
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.516,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.516,09 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 15:08
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.516,09 RON
din 1.516,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro