Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 34,5% sub estimat

TULPINA REFERINTA BK (MYCOBACTERIUM TUBERCULOSIS -ATCC 25177)

Număr anunț
DA40256909
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.281 RON
Valoare atribuită
838,57 RON 34,5% sub estimat
Data publicării
27.04.2026 14:07
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,57 RON

din 1.281 RON estimat 34,5%

Adjudecat la 65,5% din estimat · economie 442,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.