Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plenvu x 1 tratament (Dz. 1 - un plic, Dz. 2- un plic A si un plic B) - (similar Fortrans/Macrogol)
- Număr anunț
- DA40256893
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536,70 RON
- Valoare finală
- 536,70 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 14:07
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.