Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medabon 200mg-cpr. x 1+0.2mg-cpr.vag. x 4-Terapia RO
- Număr anunț
- DA40256586
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 807,30 RON
- Valoare atribuită
- 807,30 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 13:55
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 07:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
807,30 RON
din 807,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro