Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII MONTARE/DEMONTARE/ REPARARE MOBILIER STRADAL- BANCA

Număr anunț
DA40261450
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE MAGURELE SRL (CUI RO29498869)
Furnizor / câștigător
MIR-VAM S.R.L. (CUI 48549179)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.810 RON
Valoare atribuită
17.810 RON
Data publicării
28.04.2026 09:30
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.810 RON

din 17.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.