Ofertă acceptată Cumpărare directă

: Servicii de monitorizare si dirijare a traficului pe DN 5- Podul Prieteniei Giurgiu-Ruse

Număr anunț
DA40248263
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
TEOMARG CONSULT 2004 SRL (CUI RO16310393)
Cod CPV
63712700-0 · Servicii de control al traficului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.740 RON
Valoare atribuită
250.740 RON
Data publicării
27.04.2026 07:10
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 07:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250.740 RON

din 250.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.