Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Achiziţia de jaluzele ( rolete textile )”,

Număr anunț
DA40264762
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.394,21 RON
Valoare atribuită
5.394,21 RON
Data publicării
28.04.2026 11:38
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.394,21 RON

din 5.394,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.