Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole birotica + Pachet materiale curatenie

Număr anunț
DA40264273
Autoritate contractantă
COMUNA BOGDANESTI (CONSILIUL LOCAL BOGDANESTI) (CUI 4446686)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.066,32 RON
Valoare atribuită
1.066,32 RON
Data publicării
28.04.2026 11:21
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.066,32 RON

din 1.066,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.