Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE SC 7 VASLUI LUNA APRILIE
- Număr anunț
- DA40263246
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MOTAS VASLUI (CUI 19193069)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.707,25 RON
- Valoare atribuită
- 4.707,25 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 10:40
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.707,25 RON
din 4.707,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro