Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Verificare metrologica contoare energie termica
- Număr anunț
- DA40234552
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROVAL-SOUND SRL (CUI RO14365554)
- Cod CPV
- 50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.390 RON
- Valoare finală
- 1.390 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 11:57
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.