Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SET MOBILIER dotare sali de curs
- Număr anunț
- DA40251283
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.702,07 RON
- Valoare atribuită
- 65.702,07 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 10:26
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65.702,07 RON
din 65.702,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro