Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INLOCUIRE ANVELOPE
- Număr anunț
- DA40268256
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- ION SERVICE CENTER SRL (CUI 11702302)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,06 RON
- Valoare atribuită
- 471,06 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 13:55
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
471,06 RON
din 471,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro