Ofertă acceptată Cumpărare directă

BICARBONAT DE SODIU 84 mg/ml

Număr anunț
DA40267650
Autoritate contractantă
SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954 RON
Valoare atribuită
954 RON
Data publicării
28.04.2026 13:34
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954 RON

din 954 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.