Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta corectiva si revizie tehnica

Număr anunț
DA40259256
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
GARAGE EXPERT MARKA S.R.L. (CUI RO39496075)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.155,45 RON
Valoare atribuită
2.155,45 RON
Data publicării
27.04.2026 16:22
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.155,45 RON

din 2.155,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.