Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Medicale Medic Specialist Pediatrie

Număr anunț
DA40249017
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
DR. VULTUR HORATIU FLORIN - ACTIVITATE MEDICALA (CUI 42198818)
Cod CPV
85121291-9 · Servicii de pediatrie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.200 RON
Valoare atribuită
22.200 RON
Data publicării
27.04.2026 08:46
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.200 RON

din 22.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.