Ofertă acceptată Cumpărare directă

REMEDIERE DEFECTIUNE TABLOU ELECTRIC GENERAL CORP CLADIRE ADMINISTRATIV MCDR

Număr anunț
DA40264896
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
Furnizor / câștigător
INSTANT INTERNATIONAL SRL (CUI RO6325370)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,45 RON
Valoare atribuită
826,45 RON
Data publicării
28.04.2026 11:42
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,45 RON

din 826,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.