Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet informatic APLxPERT format din modulele : CO, MF SA, AS, BK
- Număr anunț
- DA40268328
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETROSANI (CUI 15556803)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS AP S.R.L. (CUI RO52200796)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 13:58
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.850 RON
din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro