Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE AUDIT FINANCIAR FONDURI EUROPENE PNRR
- Număr anunț
- DA40266683
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTING EXP SRL (CUI RO22042775)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.500 RON
- Valoare atribuită
- 23.500 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 12:54
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.500 RON
din 23.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro