Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta centralei telefonice Panasonic KX-NS-1000

Număr anunț
DA40273937
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
DRIVE IT MAG S.R.L. (CUI RO48996681)
Cod CPV
50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.690 RON
Valoare atribuită
1.690 RON
Data publicării
29.04.2026 09:59
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.690 RON

din 1.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.