- Număr anunț
- DA40270266
- Autoritate contractantă
- S.C.TETKRON S.R.L (CUI RO27272953)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58 RON
- Valoare atribuită
- 58 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 15:23
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58 RON
din 58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro