Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxigen medicinal butelii+Chirie lunara

Număr anunț
DA40268307
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.879,50 RON
Valoare atribuită
41.879,50 RON
Data publicării
28.04.2026 13:57
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.879,50 RON

din 41.879,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.