Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de furnizare gaze medicale : pentru perioada 01.05.2026-31.12.2026

Număr anunț
DA40240343
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.551,96 RON
Valoare atribuită
104.551,96 RON
Data publicării
24.04.2026 08:53
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.551,96 RON

din 104.551,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.