Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT CURCAN

Număr anunț
DA40270125
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 (CUI 26949506)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
958,23 RON
Valoare atribuită
958,23 RON
Data publicării
28.04.2026 15:17
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,23 RON

din 958,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.