Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA40267643
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA (CUI 4348831)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679,40 RON
Valoare atribuită
679,40 RON
Data publicării
28.04.2026 13:33
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

679,40 RON

din 679,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.