Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie alimente pentru Cantina de Ajutor Social si Centrul de zi pt copii Jurjac.

Număr anunț
DA40271084
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,70 RON
Valoare atribuită
17,70 RON
Data publicării
28.04.2026 16:25
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,70 RON

din 17,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.