Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA40276588
Autoritate contractantă
S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara (CUI 1816890)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44165000-4 · Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.139,50 RON
Valoare atribuită
1.139,50 RON
Data publicării
29.04.2026 11:41
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.139,50 RON

din 1.139,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.