Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GRADINA

Număr anunț
DA40276156
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,81 RON
Valoare atribuită
178,81 RON
Data publicării
29.04.2026 11:25
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,81 RON

din 178,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.