Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale
- Număr anunț
- DA40273411
- Autoritate contractantă
- APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.141,16 RON
- Valoare atribuită
- 3.141,16 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 09:37
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.141,16 RON
din 3.141,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro