Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie/expertiza VTU I/E ascensor persoane amplasat in Cladirea Centrul Traditiilor Bucovinene,
- Număr anunț
- DA40266490
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI RO27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.975 RON
- Valoare atribuită
- 4.975 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 12:46
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.975 RON
din 4.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro