Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii siguranta alimentara

Număr anunț
DA40277327
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
Furnizor / câștigător
AQUASTURIO PROIECT SRL (CUI RO18555632)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
29.04.2026 12:08
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.