Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie 500bc cutii arh si 30 top hartie galbena
- Număr anunț
- DA40270589
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NATIONALA PENTRU RESTITUIREA PROPRIETATILOR (CUI 22464311)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.671,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.671,60 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 15:42
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.671,60 RON
din 2.671,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro