Ofertă acceptată Cumpărare directă

VESTIAR CU 2 USI A891 60X45X180CM

Număr anunț
DA40271036
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759,50 RON
Valoare atribuită
759,50 RON
Data publicării
28.04.2026 16:18
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759,50 RON

din 759,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.