Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GPP DUMBRAVA MINUNATA ACHIZITIE TERMOS DIN INOX 3L
- Număr anunț
- DA40268962
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOAN CIUREA (CUI 18260437)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,47 RON
- Valoare atribuită
- 101,47 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 14:25
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 07:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,47 RON
din 101,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro