Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa Grundfos motor 7.5 kW

Număr anunț
DA40249034
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
HIDROPUMP SRL (CUI RO13250777)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.860 RON
Valoare atribuită
16.860 RON
Data publicării
27.04.2026 08:47
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.860 RON

din 16.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.