Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de software
- Număr anunț
- DA40270213
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ILFOV (CUI 10549058)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.323 RON
- Valoare atribuită
- 1.323 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 15:21
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.323 RON
din 1.323 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro